Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Únor 2018

Záchodová patályje

12. února 2018 v 9:21 | Zugča
vjeděly ste, že kdyš sy budete opakovaně splachovat hlawu v hajzlýčQu, tak že se můžete utopynQat??

Lektvar na šukečku

9. února 2018 v 11:32 | Zuguš
Nazdar zmrďy,
tak jak sem slýbyla, sem tu s prvním ezoteryckým šláneškem pro vás kokoty, abiste sy magyjý ulechčyly žyvot:) a tim je lektvar, kterim sy přyvoláte pantera na mrdání a fakt to funguje!!! Viskoušeno

co budeme potřebovatQak?
- oslý hňys
- vašý menstruacy, která z wás vitekla v prosyncy o krvavém úplňQu (jestly nemenstruujete tak se zeptejte mamynky jestly bi wám nedala vzorečeQ)
- chlupi z vašý kundy (jestly kundu nemáte tak z čuráka)
- koňský péro
- rachejtly (konkrétně řýmanQu)

Postup:
Oslý hňys vipyjeme a zapálenou rachejtly sy narvem do kundy (Pokud ste kluk tak do prdele). Ostatní yngredyjence hoďýme do našeho čarodějnického kotle a koňskym pérem 69x zamícháme ve směru erotyckých hoďynových ručyčeQ. Jakmile budete mít hotovo, namažte sy tekuťynu mezy piski a čekejte. třeba já ldyš to udělala tak moj tate na mě zaklepal tak za dvje mynuty a hned sme začaly mrdat :) a bila to ta bejlepšý prcačka šukačka mrdačka jebačka jakou sem kdy mněla.

Mylujte mě zmrďy,

xoxoxo vaše zuguška

Sem ezoteryčka

8. února 2018 v 15:58 | Zuguš
Nazdar pochcandíry,
musym vam říct, že sem začala tvrdě studovat a přectavte sy, dala sem se na ezoteryku!! Zapoměnte na nějakou Lůmenu, Karolýnu Pleskotovou (o který sem mymochodem četla že chodí s nějakym dětkem) a Lady Hovenu, teť sem tu nejznalejšý v oboru magyje jenom já!!!
Sem začala čýst ne, a teť sem uplně cejtila jak my ta moudrost a harmonye protejká krvý ne, sem s toho bila úpně unešená. Tak sem sy našla nějaký jyný blok, kde sem se dočetla o rytuálu prokletí, protože jedna moje sousedka je hrozná pýča a stěžuje sy na mě, že ve třy ráno posloucham muzyku, no to bich zabýjela. Tak sem si vzala černou petardu (protože sem neměla svýčku) a nějakou vůdů panenku, která vypadala jako ona. petardu sem zapályla, položyla před jejý dveře, zaklepala a zdrhla. Řeknu vám že ta magyje fakt funguje! Pýča, uš od ňý mam konečně klyt(orys (ne dělam sy prdel, sem pýča já vym xDd))

takše se přypravte na to, že tady budou magycký lubryky a že se konečně dostanu do autorskýho klubu!!!! Nenávydim vás,

mylute mně zmrdi,
vaše zugunda