Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Leden 2018

Jste apsolutní nuli

13. ledna 2018 v 19:09 | Zuguš
Zdravím všechny vytesaný kurvičky a vyhoněný čuráčekky jsem tady zpátky. Dnešní téma týdne mě nenechala spát takže se musela přijít a napsat článek na tohle téma no to že tohle téma je jak dělány pro vás ty sračky.
Název tématu roku je absolutní nula. Víte kde je tedy absolutní nula? No přece by mi zmrdečci hahaha ty vole jste to vy! Vizte absolutní nuly a i ta absolutní nula je na stupnici mnohem mnohem výš než vy. Ano opravdu je to tak až takový jste hnusní zmrdi! Konečně toto téma vybral nějaký inteligent protože už jsem se opravdu bál a že nějaké takovéhle téma které by absolutně seděl na vás nikdo nikdy nevybere! Dokonce mě to donutilo zvednout tu mojí krásnou prdel přijít k mýmu MacBooku prosa 100 000 € napsat k tomu tento smysluplný článek. Kromě toho je mi jasné že mě to taky rádi vidíte určitě se vám po mně stýskalo ikdyž mě po vás absolutně ne. Buzeranty.
Ti kteří čteš tenhle článek podívej se na sebe, přijdeš sí jako někdo kdo něco dokázal? A myslíš si že v životě někdy něco dokážeš? Nedokážeš ani když nic nedokázal, tak nevím co si vedle mě vyskakuješ ty jeden buzíčku. Kdyby si aspoň trošku vypadal nebo vypadala k světu ale vypadáš jak úplný hovno seš hovno a vždycky hovnem budeš. Tak na co si to ty hnusná svině hraješ? Neustále jste mi nadávali a měli debilní píčoviny a celou držku hoven ale jedinej kdo tady na tom debilním serveru blog.cz neustále vydržel jsem já, to ti vaše hnusný anonymní blogy jsou zrušení už dávno. Sračky. Tak jsem radši klid z očí a nic mi nepiš protože na ty tvoje hnusný zasraný komentář nejsem absolutně zvědavá protože to je zase jenom snůžka hoven který ani nepřečtu a zasním se nad tím se svými kamarádkami. Ano poví Vám jde opravdu prdel čisto ve škole a říkat si jaký čuráci tohoto internet jsou.
Jo a nevymyslí jste si toho všimli abyste zase neměli plný držky hoven O tom jak strašně píšu s gramatickým chybama, tak jsem si stáhla diktování anatom svým macbooku za 30 000 € píšu články diktování by zmrdi. Takový moderní vymoženosti by si dovolit nemůžete coby absolutní nuly? Tak odtud radši vypadněte kdysi pobrečet mamince na rameni tým sa svině.

Milujte mě zmrdi,

Xoxoxo bosezu boxo