Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Stala sem se učytelkou

2. května 2017 v 20:46 | Zuguš
Zdravym všechny vimrdaný pýče a dokurwený děfky,
přyšla sem wám viprávjet o tom, jak sem se teť stala učytelkou. My začaly praxe karlofce ne (sem na doktořyně) a oni ať si najdu prostě místo kde budu vikonávat praxy, no tak sem sy našla nějakou záklatku a tam sem se dostala do pozyce učytelky dětí v prvňý třýdě. No to wám budu viprávět jaká to je katastrofa.
Tak řýkam prostě těm malím kokotům ne ať sy otevřou sešyty a že sy dem napsat pýsemku z matematyky, a ty malej kokot sy ze mě začal dělat kozy, jakože prej co to je pýsemka a podobý blytky, tak sem to přehlýdla (protože ty malí howna sou opčas aš moc přehnaně ftipný), ale toho spratka sem vivolala k tabuly za trest že sy tropý pýču s učytelky (taky sem mu napsala úplně stejnou poznámku). Řýkam takže kokote, spočýtej my kvadratyckou rovnicy, a on na mě čumněl jak na debyla? Řýkám chodíš do školi tak to musýš umnět ne ty chitrolýne :-DDDD A on začal brečet, tak sem mu dala facku že druhou chitil o tabuly. Celá třýda se mu začala smát, tak sem se mu začala smát taky, ale ten kokot furt brečel ne, tak sem vzala skleničku s mojý dyjetní ledovou kávou a narvala mu do ní hlawu, no po chvýly konečně přestal brečet. No ale jedna holčyčka se ho začala zastávat ne, tak sem jý taky vivolala k tabuly a dala sem jí přýklad jedna plus jedna. Tyvole ta kráwa napsala že to sou dva :-DDD Řýkam děláš sy ze mě prdel? Každá vijebaná štětka vý že to sou třy, ale ta malá děfka se se mnou hádala že to sou prostě dva, tak sem se nasrala a uvázala jí copánkama ke klyce od dveřý a donutila sem jednoho spratka abi ty dveře furt otvýral a zavýral. Povym wám to byla prdel :-DDDDDDDDD No a konečná bila ale úplně nejhroší. Sem vivolala ten den posledního smrada, ať my napýše vjetu "Zugunda je krásná kunďyšQa a jejý kozy jsou přýrodní". No ten kokot napsal přýrodní s mněkym y, takže sem málem padla. Chvylku sem se mu vismývala do ksichtu, než sem zas chitla nervi a chytla ho za bradafki a povjesila s okna.
No nevym co se stalo, ale řeďytel my pak oznámyl, že jako učytelka končým a že na mně podá trestňý oznámení. Tyvole proč? Ten svjet je fakt úplně v pýčy tyvole.

Mylujte mně zmrdi,
xoxoxo vaše matujrantka roku zugoxo maturantka roku
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Teri Teri | Web | 8. května 2017 v 19:35 | Reagovat

Ty a učitelka? :D dobrej vtip

2 Anice Anice | E-mail | Web | 8. května 2017 v 20:03 | Reagovat

Ahuj, na blogu máš to hodnocení.. nicko xD

3 nezenska-svine nezenska-svine | Web | 6. ledna 2018 v 22:44 | Reagovat

.... panejo !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama