Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Modrá verlyba

17. dubna 2017 v 21:15 | Zuguš

Zdravym všechny zajebaný kundy a vimrdaný čupky,
ještě přet tim, neš začnete pýčovat, že o týhle strašný věcy pýšu jenom proto, že o ňý psala ta zaprcaná Anice - o tomhle tématu sem chtěla napsat uš předloni a zapomněla sem na to a vspomněla sem sy náhodou aš teť, takše dršte ty vaše zamrdaný dršky kurwa.

No samozdřejmně sem sy tu hru zahrála. Vifotía sem svoje krásný piski a k tomu dala heštak #modráverlyba a za pár vteřyn uš sem dostala prvňý úkolýčeQ. Prvňý a posledňý! Výte co ten kokot chtěl? Prej ať sy viřýznu z kos svoje sylykony. Tak sem mu hnet obratem odepsala tomu zmrdovy, že sem za ně zaplaťyla majlant a že sou ze San dyjega s že to nepřypadá f ůvahu. No takže sem se na to vimrdala a rozhodla se, že si kurátorku budu pro sebe dělat sama. Sem sy hnet zadala pár úkolýšků, můj prvňý úkol kterí sem sy dala bil abich sy dals pořádnou jebačku mrdačku prcačku šukačku s mojem tatem. No s natšeňým sem se na to vrhla. Kdiš my vistříkal moju dirku tak sem sy dals dalšý úkol, zvjetšyt sy o třy čýsla kozi.

a tak dále. Sem se rozhodla, že tuhle svoju hru přejmenuju, takže moje hra se teť menuje "rozprcaná kurwa" a kdo bi chtěl hrát, ať si hodí do pornhubu svoje domácý porno vydejo s heštakem #rosprcanákurwa (nebo taky #zesratáděfka, je to na wás)

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantla roku zugoxo maturantla toku
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Anice Anice | E-mail | Web | 22. dubna 2017 v 18:47 | Reagovat

Už jsem to nahrála, kopírko xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama