Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Duben 2017

Modrá verlyba

17. dubna 2017 v 21:15 | Zuguš

Zdravym všechny zajebaný kundy a vimrdaný čupky,
ještě přet tim, neš začnete pýčovat, že o týhle strašný věcy pýšu jenom proto, že o ňý psala ta zaprcaná Anice - o tomhle tématu sem chtěla napsat uš předloni a zapomněla sem na to a vspomněla sem sy náhodou aš teť, takše dršte ty vaše zamrdaný dršky kurwa.

No samozdřejmně sem sy tu hru zahrála. Vifotía sem svoje krásný piski a k tomu dala heštak #modráverlyba a za pár vteřyn uš sem dostala prvňý úkolýčeQ. Prvňý a posledňý! Výte co ten kokot chtěl? Prej ať sy viřýznu z kos svoje sylykony. Tak sem mu hnet obratem odepsala tomu zmrdovy, že sem za ně zaplaťyla majlant a že sou ze San dyjega s že to nepřypadá f ůvahu. No takže sem se na to vimrdala a rozhodla se, že si kurátorku budu pro sebe dělat sama. Sem sy hnet zadala pár úkolýšků, můj prvňý úkol kterí sem sy dala bil abich sy dals pořádnou jebačku mrdačku prcačku šukačku s mojem tatem. No s natšeňým sem se na to vrhla. Kdiš my vistříkal moju dirku tak sem sy dals dalšý úkol, zvjetšyt sy o třy čýsla kozi.

a tak dále. Sem se rozhodla, že tuhle svoju hru přejmenuju, takže moje hra se teť menuje "rozprcaná kurwa" a kdo bi chtěl hrát, ať si hodí do pornhubu svoje domácý porno vydejo s heštakem #rosprcanákurwa (nebo taky #zesratáděfka, je to na wás)

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantla roku zugoxo maturantla toku

Jsem těhotná???

2. dubna 2017 v 21:31 | Zuguš
Vole more kurwa do prdele tyvole to mě poser na hlawu ty zjebaná kráwo vistříkaná co se my dneska nestalo ne kurwa neuvěřýte vi kusy howen. Sem sy na dnešňý noc pronajmula džygola ale ošukala sem ho hnet po objedě, protože sem to nevidržela, no ale co ten kokot udělal ne tywole. Se do mně vistřýkal tyvole!!!!! Hlavně že sem mu přet tim řýkala že nemam antynu ne abich nevipadala jak ty buřtice co jý berou, a on ne dobrý, že se my pak prej vistřýká mezy kozy a do hubi a všude možně jen ne do pyndy ne, tak spokojeně řýkam že dobrý, ale ten ydyot mě prostě vimrdal. Takže sem si dělala hnet těhotenskej test a čekat čtyřčata, jednu holku a jednoho kluka. Se na to mužu vysrat do pýčy, takže sy du udělat potrat nabjeračkou. Dršte my kozi

xoxoxo vaše murtatla roku zugoxo murantla roku

KRÁDEŠ DO PÝČY

1. dubna 2017 v 13:40 | Zuguš
Nazdar tekutý srački,
chtěla bich řýct, že Anice drze zneužývá mé ymage a použývá jý na swůj blok, a abi toho nebilo málo, zakázala my fkládat komentáře!!!!!!!!!!! Takže doufam že s tim něco uděláte vi zasraní kokoťy protože sem hustě nasratá aš my s toho odstávajů bradafke. ZATKNĚTE TU KURWU NĚKDO DO PRDELE NEBO WÁM ROZJEBU HLAWU O ZEŤ

Nic musým utíkat protože můj tate chce zase šukat,

mylujte mě zmrdi
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku