Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Březen 2017

jsy tlustá kurwa

26. března 2017 v 21:01 | Zuguš
Zdravym všechny tlustoprtky, vižrané buřtice, basťošky, hrošyce a jyný rosolovytý tukny,
Dneska wám du opjet snížyt sebevjedomý, protože podle mně ho máte aš moc, i kdyš vážýte stopadesát kylo i bes postele.
Sem dneska bila cvyčyt zase, sem zvedla třykrát dvou kylovou čynku objema rukama, pak sem bjejala třy mynuty napáse a na závjer veškerýho cvyčení sem sy sedla ještě na hodinu do sauny. Pak sem se zvážyla a normáne neuvjeřýte, vážým 25 kylo! Takhle krásně štíhlá ty ale nikdy nebudeš ty tlustá děfko, protože jen sedíš na tý tvojý obtloustlí prdely prolezlou celulytýdou a pořád něco jenom žereš a pak brečýš že si přybrala dalšých devadesát kylo a všem viprávýš, žes za celej den jedla jenom rohlyk, ale zatajýš těch dvacet big meků, deset balení velkých hranolek, čtyřy řísky, sto deka šunky a myslýš si, že kdyš si pak koupýš jednu korny, tak že zhubneš. To určytě tyvole, a krásný a přytažlyví postavje si můžeš nechat jenom zdát v tý tvý hlavje s deseti bradama. Uš skoro nerozeznáš ani kozy od špeků, kdešto já mám velký desýtky, který sem sy nechala udělat v San Dyjegu. Doufam že teť brečýš ty štětko, bohužel ti musým řýct fakt, že nezhubneš ani kdybis tejden nežrala.

jo a to bich zapomněla dala sem se na veganstvý :**

mylujte mně zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zigoxo marurantla roku

Zpráva pro Vegany

12. března 2017 v 20:28 | Zuguš
Zdravim všechny dementy,
dneska bych chtěla promluvit naprosto vážně, protože už začínám bejt mocně nasraná.
Já chápu, že vy tupý hlavy máte potřebu žrát jenom nějaký pochcaný bobulky, který vůbec nepocházej ze zvířete nebo tak něco, protože se vám nelíbí, jak se s těma zvířatama ve fabrikách zachází. Ani mně se to nelíbí, a chápu, že když budete žrát jenom nějaký rostliný hovna, tak pak nabýváte pocitu, že ty zvířata hrozně zachraňujete a takovýhle píčoviny. Vy retardi si ale neuvědomujete, že aby byly zvířata fakt zachráněný, tak by musela aspoň polovina lidí přestat žrát maso, což se nestane, ani když budete podepisovat nějaký debilní petice nebo chodit po náměstí s pochcanejma banerama s nápisem "Vegan". Je mi upřímně úplně u prdele, co kdo žere, klidně si žerte hovna vaší matky a pijte chcanky vašeho otce, ale přestaňte to kurva násilím cpát na veřejnost, nikoho to do prdele nezajímá, obzvlášť mě ne. Je naprosto přirozený jíst maso pro člověka, a kecy, že to způsobuje nějaký smrtelní onemocnění a jiný sračky jsou jenom jedna ze lží, který ste si do těch vašich vlašskejch mozečků sami vsugerovali.
Ještě jednou říkam, že je mi jasný, že vám vadí, jak se k zvířatům obecně chováme. Podle mě by ste ale neměli dělat takový píčoviny, jaký děláte. Kdyby se maso dostávalo lidem na talíř tim způsobem, že myslivec jednou ranou z pušky zvíře sejme, tak pak bych proti tomu nic neměla, protože to zvíře netrpělo, nebylo mučeno ani nic takovýho. Ale přijde mi jako totální kokotina odepírat lidem něco, co uím tvoří prostě nějakou přirozenou složku, kterou potřebujou.

Takže se už prosim vás proberte vy mrdky, ulehčíte mi tim život.

Doufám, že teď nemusim čekat komentáře od zařeknutejch veganů s těma jejich rádoby vědecky dokázanejma argumentama, který mam stejnak v píči.

Jinak tenhle článek jsem nechala projít profesionální korekturou, která mě stála dvaceti tisíc liber, proto tady neni tolik chyb.

Mylujte mě zmrďy,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Du hejtit

5. března 2017 v 20:23 | Zuguš
Zdravym všechny vimrdaný kurwi,
chtěla bich wám řýct, že pokaždý přet usnutím sy prstím tu svojý chlupatou pyndu, strkám si do ní napěchované petlahve (kokakoli) a pak je do sebe necham vistřýknout, protože střýkanec mojeho tateho je moc slabí a neuspokojý moje mrduchtěné potřebi.
Tim bich mněla téma týdne s krku (abi nějaké pýče zas nepýčovaly, že dávam tenhle šlánešek do tématu týdne, kdyš vo něm nic nepýšu - teť nemáte vi děfky co biste my vitkli.)
Dneska budu hejtit jednu nejmenovanou kurwu (konkrétně Aňycy), protože mě opjet nasrala. Chápete, jak může takowá malá ušmudlaná pýča sy wůbec dovolyt o někom mojý velykosti řýct, že mám mýnus dwojky? Si děláte pýču ze mně uš doprdele kam tenhle svjet spjeje. Já wám řeknu kam spjeje - do pýče wole. Prostě nepochopym. Takovích peněs sem do těch cecků vložyla, levé ňadro sem sy nechala udělat v San Dyegu a pravé v Sejatlu a napůl f Torontu (všechno cálowal tate, ještě abi ne tyvole, kdiš sem jeho cera.) Vísledná velykost mích kos je minimálně 10, takže nějaká mrňavá kurwa sy nebude dovolovat k někomu jako sem já do prdele.
Očekáwám lychotivé komentíšQy, krytyku neberu vi zmrdi,
mylujte mě kokoti,
xoxoxo vaše maturntla roku Zugoxo maturantka roku