Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Leden 2017

Rychlé prstění

29. ledna 2017 v 13:03 | Zuguš
Nazdar zmrdi,
tak wám jdu akorát napsat, protože dneska sem sy viprstila rekordně richle. Sem sy totiš prstila nad svojem blogem, ostatně jako každý jyný den, a jak sem se tak šťouratala v pomdě, tak sem se během deseti vteřyn udělala. A to my ani nemusel pomáhat moj tate!
Taky wás to tak vzrušuje vi zkurvený mrtky? Jsem nadržená jako prase, takže sem předťym vystřýkala a postřýkala sy kompletně celou klávesňycy. Teď my tu tate vilyzuje noťas protože mu moje vítoky chutnajú. Taky biste chtěly co vi zasrancy, ale máte smůlu, moje vítoky nejste hodni olyzovat vi nuli.

A pak mam ještě jednu novynku - začala som kouřyt! Čuráky samozřejmně, coš pro wás asi neni novynka, ale tentokrát sem zjystila, že sy za to můžu nechávat y platit! Takže spokojená su, zaplatila sem sy plastyku kos a najmula odstřelovače na odstřelovače, které najmuly jyné kurvi, abi mně mohli odstřelyt.

Dělam sy pýču, stejně ste mrtki dokurwený,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Prodavačky jsou pýče

24. ledna 2017 v 20:55 | Zuguš
Zdravym všechny vystřžknutý mrdky a dalšý pýče, co tu otravujou.
Dneska v wám přycházym s problémem a žyvotní radou.
Co je to za radu? Nechoťte nikdy do krámu, protože ty prodavačky tam sou totální pýče.

Sem totiš bila v kauflandu a kupovala tam zeleninu a vovoce ne, abych sy udržela fyguru a nebila taková tukna jako vi. No tak sem šla k pokladnám abich zaplatila za swůj nákupýček. A kdyš sem přyšla na řadu, tak ta svyně skurvená na mně že to jako nemam zvážený a jestly bich laskavě nemohla sy to jýt zvážyt. No chápete to kurwa? Taková mrtka spýčená co nikdy nic nedokázala a seďý na kase my bude řýkat co mám dělat? Sem jý poslala do pýče že jo kundu skurvenou, že to vážyt nebudu, že to je jejych práce. No ale ta kunda na mě zavolala ochranku abi mě vivedly. Takže do kauflandu uš nikdy nejdu, protože takoví mrtky spýčený nemůžu ani cejtit. Ona my prostě bude řýkat co mam nebo nemam dělat a pak mě nechá odvýzt? To ne teda, tohle jen tak nenecham a budu sy stěžovat. Mam nervi jak kokot do mrtki vistřýkaný spýčený vihulený péra vitetovaná kéra ošoustaná pynda obtloustlá Lynda. Prostě konec, mrtka vipýčená skurvená tyvole. Uš skoro jak vi.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Jak být prostytutkou

20. ledna 2017 v 9:44 | Zuguš
Nazdar vijebaný kokoti a vytahaný pýče,
dneska k wám jdu kvůly tomu, abich wám poviprávěla, co sem dělala včera. A jako odmněnu za dočtení wám pak poskytnu návodíšeQ, jak se stát úspěšnou šlapkou, jako jsem já.

Takže jsem se probuďyla včera asi v pět ráno, abich se stihla namalovat a šla do obchodu. Ve dvě odpoledne jsem se teda domalovala, narvala ty svoje desýtkoví kozi do dvojkový potprdy, zařýzla sy tangáče do té svojý prdelní dirky a višla k silnicy, abich začala stopovat. Promrdala sem teda celej den a celou potprdu sem měla narvanou krásně voňavejma dolarama.

Dobře, to bil celí můj den. Teť bich vám měla řýct i ten návod, ale jelykož sem sexy mrcha tak se na wás zvisoka viseru a nechám sy tajemstvý úspěchu pro sebe. Vi sy stejnak žádnej návod nezasloužýte, protože ste skurvený pýče který bi se toho stejně neumněly ujmout a akorát bi my skazyly méno tyvole vy mrdky zkurvený to ste oposraly do pýče vyhulené. Sráčy virmdaný tyole sem na wás chitla nervi zase po ránu. Abi wám seschly varlata a vaječníky buzeranti,

mylutje mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Sýla vole

13. ledna 2017 v 22:31 | Zuguš
Takže zdravym všechny promrdaný pany a dalšý pýče, co čtou tenhle šlánešek.
Zjystila sem, že téma roku je "Sýla vole". Rozhodla sem se, že se k tomu vijádřym následovně.

Takže ty kokote skurvenej, cos tohle téma vimislel - je evydentní, že ti docházej nápady a vimíšlýš takovíhle skurvený témata, jen abis udržel pozornost těch blogařských mrdek a ony měli o čem psát, jynak bi zase brečely že nemaj náfštěvnost. Narozdíl od těchhle kurev já nepotřebuju psát deně takoví sračky a y přes to mám náfštěvnost desetkrát většý. A čym to bude? Prostě tim, že sem dokonalá, narozdíl od vás. Vi ste jen umaštěný bečky sádla na pokraji seschnutí, co sy rozvalujou ty svoje špeky u počýtače, fotěj sy ten svůj pojebákovanej ksycht a pak ho vyretušujou ve fotošopu a mrsknou na blok a mislej sy, že sou nejkrásnějšý na svjetě. Omil drazý, narodily ste se jako kus howna a jako kus howna i pojdete. Ani plastyka, tuna mojkapu nebo retuš tě nevilepšý. Jako já chápu že máš myndráky a chodíš sy je vilejvat jen do komentářů k dobrejm blokům, jako mám já, ale jako mně to nijak nesere, akorát z wás mam o dvje čýsla většý kozy a to je plus pro mně. Vi ze sebe jen děláte neskutečný kokoty a strapňujete akorát samy sebe. Tupcy, je my z vás do smýchu. Neustále pýčujete (hlavně furt ty samý pýče dokolečka), jak je to tu strašný a otporný, ale pořát sem lezete a oxydujete my tu vzduch. No tak odsať vipadni, nepotřebuju takoví kurvyčky, můj blok bude exystovat y bes tvojý přítomnosti.

Tenhle šlánešek plný láski a mouder vám přynášý
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Mylujte mě zmrdi

Kdo čumý na youtube tak je kokot

3. ledna 2017 v 21:47 | Zuguš
Zdravym všechny vymrdance a vyžraný štětky (čili 90% mích čtenářů),
dneska bich se chtěla vijádřyt k youtubu, youtuberům a podobnejm hownům. Chtěla bich řýct, že youtubeřy jsou pro mě bezcený mrdky, co natáčej pýčovyny a howna a srački a dementcy jako vi na to akorát čumý a hrozně je to bavý. Přytom kdiš se wás někdo zeptá proč na to čumýte, tak nedokážete normálně otpovědět. Prostě nevýte, ale máte potřebu na to čumnět, na nějakou kurwu, co ukazuje ve vydeju svoje dový autíšQo (mymochodem já f osumnácťy dostala poržé za třy mylyjony od mojeho tateho, ale nechcu sa chlubyt), kozi (ty mam taky nový, uš som o tom popísmenkowala v jednom šlánešQu), hnusnou pojebákovanou dršku, ze který se my chce akorát tak blejt a dalšý mrdkovyny. Koho kurwa zajýmá nějaký dokurwený tvtwyxx, nějakej skurvenej hogi, špekatej fati pilow, jyrka král, deMent, gogo nebo dalšý trapný kokoti? Mně teda ne, protože nejsem tak tupá jako vy. A co my přýde úplně ekstrém, tak to je to, že v knichkupectvých sou o těchhle mrdkách i kníšky. KNÍŠKY!! Do pýčy kníšky maj bejt přecy plný pohádek, učyva, křýžovek, typů na hubnutí (bi se wám hodilo spýš vi bečky) a tak dále. Kdysy sy lidi takovíhle knihy kupovaly normálně, ale ne, dneska prostě sou lidi tak vymrdaný, že dřepěj celý dny u počýtače, cpou se jak prasata, maj sto kylo, tukový pásy po celim obvodu a čumněj na nějaký debýlki, co házý petardy do busu, nebo mrdky, co se chlubý novým autem. TAKY SEM DOSTALA K WÁNOCŮM YFONE 7 PLUS 256 GYGABAJTŮ A HNET SE ŤYM DO PÝČE NECHLUBYM.

To samí - mně přýde hrozně ftipný, jak se použývá na youtube ten víraz KAUZA. Ta debylní bubblelology kauza, bmw kauza.... Kurwa já sy vždycky myslela, že kauza je něco, kde se řešý nějaký důležytý přýpad se soudem nebo tak, ale bubblelology kauza? BMW kauza? To jako mislíte vážně?

A ten nejvjetšý sextrém - vidělávání formou youtube? Normální zamněstnání bilo odjakžyva napřáklad svářeč, servýrka, podnikatel, herec, modelQQa (jako třeba já) a tohle, ale mýt prácy jako youtuber? Nebo jynak, abich nepoužývala to dokurwený slovo "youtuber" - mýt prácy jako kokot, co natáčý zkurwený srački na youtube? To sem ještě nevyděla. Kdyby to aspoň byli normální vydeja, třeba na redtube nebo tak, jako si tim přyvidělávam já, ale tohle my prostě hlawa nebere.

Asy bich to ukončyla tim, že ste ještě tupějšý, neš sem sy kdy mislela. Nejradšy bich wás všechny profackovala, abiste se probraly (nebo nejlýp chcýply), stejně jako ty skurvený mrtky, co natáčý pýčovyny na youtube.

Mylujte mně zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

(Ps.: Přýští šlánešek vihejtuju jednu kurwu, těšánQujte se)

Visvětlyvka pro čuráky

2. ledna 2017 v 0:10 | Zuguš
Zdravym všechny vimraný pýče a skurvený mrtky,
tenhle šlánešek bude opjet klasycky o tom, jak jste totálně debylní, psichicki labylní, nenormální, vymrdaní, tupí a v těch vašych hlawách máte totálně namrdáto.
Prvně bich chtěla řýct jednu vjec - nepyšte my do komentářů howna typu "Jsem zvědavej/zvědavá na tvou maturytu z čj"!!!!!!!!!!! Kdibite nebili tak skurveně dementní tak biste sy všymly, že uš sem psala asi stokrát že sem uš dávno maturovala. A jak vydíte tak úspješně. Takže sy takowé trapárnički nechte pro někoho jinýho, protože s ťymhle seš my totálně u pýčy ty kurwo.

Dalšý vjec, ke který bich se chtěla vijádřyt - přestaňte mně obvyňovat laskavje z mé gramatyky. Človjek se prostě holt narodí s dysgrafií a lehčí dyzlexyjý, proto nemusýte hned pýčovat ty vaše trapný sračky, který nikoho nezajímaju. Akorát okolý ukazujete, jak jste debylní. Mně přýde taky jenom trochu ftipný, že my tu nadáwáte za špatnou čštinu, pravopys a dalšý hovna, ale můj blog má mnohem většý náfštěvnost, neš ten tvůj. A výš čym to je? Tim, že seš úplně vimetenej a neumýš psát pořádný šlánky. Pýšeš jenom howna, který nikoho nezajýmaj a ani tvoje vlastní máma na ten twůj skurvenej blok nechodí. Proto sy mislym, že bis ho měl zrušyt a radšy se přydat k těm debylním ovcým, co my na můj blok pořád dokolečka chodí (viz tahle pýča, která si u mě furt dělá reklamu -> otkas), ale jenom sy stěžujou do komentářů, jak se jym tu nelýbý. Tak kdibi se jym tu tak nelýbylo, tak přece nemám náfštěvnost sto lydí deně vy dementi!!!! Uš se nat těma vašema hovnema zamislete, protože ze sebe děláte úplný chuje, kterím já se tu za tim monytorem akorát směju. Děláte sy prdel samy ze sebe, protože mě ty tvoje sračky do kolenou nepoložý.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku