Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Prosinec 2016

Hrušková pýseň

24. prosince 2016 v 14:33 | Zuguš
Takže zdravym všechny vypýčený kokůtky a špekatý coury,
dlouho sem wám nepsala, protože sem na wás dlouho nemněla náladu a určytě zase mýt nebudu. Ale tohle téma sem sy nemohla nechat uniknout, dnešňý článek totiš bude o jedný dokurvený pýče, jejýž článek jsem se rozhodla vyhejtit.

De o jednu kurvu, jejíž blok nese název "zapiskyjednehrusky.blog.cz". Nešťastnou náhodou sem se tam dostala, protože sem sy pročýtala články všech zmrdečků z autorskýho klubu a zůstala sem stát s otevřenou hubou a roztaženýma nohama, kdiš sem viděla, jakej otpat se do autorskýho klubu může dostat.
Na té své nechutné stránce ta zamyndrákovaná pýča sepisuje nějakou básňyčku, ze který se my okamžytě zvedl kufr. Abi toho nebilo málo, tak ta kurva k tý básňyčce pýše:

"Tímto prosím všechny kritiky, aby upustili od stížností, je to asi třetí báseň v mém životě a rozhodně jsem nestudovala žádná pravidla pro jejich psaní, je to pouze pro takové pobavení a zahřátí u srdce. Děkuji za pochopení. :)"

Když ta pýča někam zveřejňuje tu hnusnou báseň, musý počýtat s ťym, že krytyku prostě dostane, ale tahle slečna (chtěla sem říct pýča) jý asy nemůže rozdejchat a tak jý rovnou v samotnym článku zakázala. Mýsto zahřáťý u srtce my však spůsobyla spýš ynfarkt, každopádně mněla bi se zamyslet, neš do ynternetu vipustí kdejakí howno. Kdyš vý, že je to jejý třeťý báseň v žyvotě, tak ať jý nezveřejňuje a zapracuje na ňý.

Prostě sem nasraná, že i takováhle pýča se může dostat do autorskýho klubu, ale já se svím kvalytním opsahem tu musým psát pro takový podřadný kurvyčky, jako ste vy.

Nechutně hnusné Vánoce plné smutku a zklamání Vám přeje
xoxoxo Vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku