Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Říjen 2016

Nové kozy + fotQa

24. října 2016 v 21:11 | Zugunda
Čus pyčus buzeranti,
dneska vám pýšu kvůly důležytý věcy, ohromný novynke. Po dnešku my budete závydět ještě výc, neš kdy dřýf. :-)

Moj tate my zaplatil plastyku mojech koz. Šla jsem teda na ňu a teď mám o třy čýsla vjetšý dudy (nechcy se chlubyt ale stály nás 200 000 ťysýc, závyťte nahlas). Narozďýl od vás přystávacých ploch se teť mužu chlubyt kozama jak vozama a každý chlap my mezy ně bude chtít šoupnout péro a vystříkat se my tam. Ty na mě ale nemáš, můžeš sy jen vihonit nad mojema fotkema, porotože s takovou chudou a ubohou nulou co je pod mojý úroveň nemám zapotřebý se zahazovat. Šukej sy teda mezy kozi radšy svoju mámu a na lepšý lyďy (jako sem já) se viser.
Jinak sem celkem nadržená, mrdela som naposled dneska ráno. Uš mi absťánkem odstávaju chloupke na pyskoch. :(

To bi bilo zaťym fšechno,
záviťte my nahlas vy kurvy,
xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku

www

Moje barevná pýča

17. října 2016 v 19:03 | Zuguš
Takže zdravym všechny zamyndrákovaný blbečky a nafoukaný prostytutky,
dneska sem se rozhodla, že vás opět sundám jako kyng, as usual. Uš sy konečně přiznejte, že ste naprostý lůzřy a pokud to nepobýráš, tak bi sy mněl odejýt z ynternetu protože na ten tvůj hnusnej ksycht tu nebi nikdo zvjedavej kurva. Tak to pochop a přestaň my brečet do komentářů, protže ty tvoje keci mám totálně v pýčy, stejně jako svůj apple 7 vybrátor. Takže se ty naondulovaná kurvo zbal svejch pjet švestek a odpal.

teť bich chtěla řýct něco k zématu roku. Jak téma roku řýká, mám barevnou pýču, mrdam s mojem tatem tak často, že jí mám uplně celou modrou a někdy i růžovou a rudou od menzesu, jak mrdeme tvrdě. Narozdíl od vás malejch píč já nejsem pana uš od jedenácti, a co seš ty ty buzno debylní, jeti třycet a max sy honíš jen nad mojý fotkou.

Xoxoxo
vaše maturantla roku zugoxo maturantka roku

Šukačka ve tmně

8. října 2016 v 20:01 | Zuguš
Zdravym všechny vymrdaný kurvy a skurvený čuráky,
uš sem dlouho nepsala protože teď děkanka. Tak sem tu spátky. Bičis bí lajk mí.

Takže děfky. Téma roku je šukačka ve tmně tak se k toku du vijádřit. Šukám zásadně je ve tmně protože se stydim za svoje vitahaný piski. Kdyš se totiš nudim tak sy je koušu. Sem posledně skoumala dalekohledem jak sem hluboká a viděla sem tmu, takše bich řekla, že pár metrů ve mě je. Dospjela som k názoru, že moj tate má moc malé péro na mou ďouru. Takže somho zabyla. Žádná škoda. Našla sem sy novího nabýječe, kterího sem sbalyla na svůj novej yphone 7 kterej mě stál přesně 26 090 korun českých . Děkuju tatínku:*

A teť k vám vi zmrdi. Uš sem vám dlouho neřekla, jaký ste skurvený nuli zme nemáte ani na mejnovjejšího yphona. Ste žebrajýcý socki a zasraný buzeranti a já som ta nejlepšija. mněla bi sys zalést někam do díry abi nikdo nevyděl tvůj hnusnej ksycht ty pýčo vimrdaná.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku