Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Září 2016

Chcýpla my kočka

24. září 2016 v 21:17 | Zugunda
Vole more kurva doprdele tyvole to me poser na hlavu ty zjebana kravo vystrilana koupyla sem sy novou kocku, protoze sem potrebovala novou rohozku, a ted ta pyca zasrana my uzekla wen do deste ne, tak sem se na ni vysrala a koupyla sy radsy psa, ale ten kokot byl nejakej divnej ne, on byl uplne celej mokrej nakej, tak sem ho narvala do mikrovlnky jakoze aby trochu uschnul ne, ale ten kokot my vibuchnul a znicil my celou mykrovlnku. Takze sem nasrana ze musim jit a kupovat si zase novou -.-

mylujte me znrdi,
xoxoxo vase maturantka roku zugoxo maturantka roku

1000tý návštěvník

20. září 2016 v 21:15 | Zugunda
Takže zdravym zmrdy a vyholený kundy,
tenhle článek má bejt o tom, jak jsem dokonalá, že sem bjehem třý týdnů nahnala tisýcatou náfštěvu. Ne že bich s toho nějak střýkala, jen sem vám chtěla řýct, že vám děkovat nebudu, zmrďy ste a zmrďma zůstanete. Protože se nuli.

Totéš platí y na toho tisýcátýho náfštěvníka, kterej je taky určytě jen nějakej buzerant zasranej. Chtěla sem napsat poděkování k 69 dyslykům mího bloku, ale vi zmrdi ste v tý krytyce tak rychlí, že sem 69 ani nestihla a honem honem ste musely doklykat těch dalšých přes sedmdesát. čURÁCY, AŇY F TOMHLE MY RADOST NEUDĚLÁTE.

Doufám, že se vám nafoukne a vybouchne píča nebo upadne čurák, abiste se nemohly dál rozmnožovat a dávat do svjeta dalšý čuráky, jako ste vi.

Mylujte mně zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Kdo kurva vlastně jsem?

19. září 2016 v 18:19 | Zuguna
Zdravym všecky zkurvený buzeranty,
dneska sem se rozhodla napsat článešek na téma roku, a to jest "kdo vlastně som". Narozdíl od vás vimrdaných kokotů já vym moc dobře, jdo sem - vaše královna a nejdokonalejší exystence evr. Já sem ůžasná a krása je moje druhý méno. Opovašte se s tim nesouhlasyt vy zasraný čurácy. Závyďte my do komentářů a napyšte my, jak moc velký howna a nuly jste, ráda sy vaše debylní spovjedi plrečtu.

Mylujte mě zmrdi, xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Pán prstenů dvje vješe

15. září 2016 v 16:12 | Zugunda
Zdravym vás vy vymrdaný skurvency, apsolutně ste my nechiběly a doufám že vás ňikdy neuvydim, protože takový zkurvený čuráky by nechtěl vydět snat někdo.

Dneska k vám přynášým takoví fantastyko článešek. Sem dneska honila péro mojemu tatemu a tu mně napadlo, že bich sy mohla pusťyt Pána prstenů, protože ten fylm myluju. Tak sem sy ho pustila. Vyděly ste to uš někdy? To je takovej fylm kde sou nějaký malý přyzdysráčy a jeden malej kokot nosý na krku prsten a všychni ho chtěj taky. Tak sem se rozhodla, že sy takoví závystihodný prsten pořýdim taky. Tak sem jela do našý najlevnějšý jeweleri šop a koupyla sy prsten od Kalvyn Klajn za čtyřicet tisýc eur. Tak sem spokojená :-)

Ale eště bich chtěla řýct, že jsem se zamylovala do jednoho herce f tom fylmu. Vyděla sem v něm svou podobu, jako kdybi my s oka vipadl... Jak on se menoval, nějakej Glug nebo Blum nebo tak nějak, uš sy to nepamatuju, já jsem totiš bila unešená tou jeho krásou.

Tady je ten Glung:


A tady jsem já:


Chcýpněte kokoti a
mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku

Jak si holyt kundu

12. září 2016 v 21:00 | Zugunda
Čus pyčus buzeranti, skurvency a ostatní vymrdaní jedincy, co na tenhle můj blok z nějakýho mnou neznámího důvodu vlezly. Na můj emajl my napsala nějaká pýča, co je asy totálně vipatlaná a nezná základní věcy, který uš se učý y malý děfky ve školce. Ptala se, jak bi sy mněla správně oholyt jejý zarostlou kundu, kterou ještě nikdy neholyla, takže bi to bilo poprví.

Takže, ty vychujená mindo, nevym, jestly mam tu otásku brát jako nějakej trapnej žert nebo jsy doopravdy tak debylní, ale fotonávod ti poskytovat nebudu, leda bis za to mastně zaplatila svojema prachama (pokud nabýdneš výc, neš my mynulej tejden nabýdnul pornhub, tak o tom možná zauvažuju).

Prostě a jednoduše. Žyletku sy neber, tu použývaj jen neschopný děfky co se neumý pořádně holyt. Ty si musýš vzít nůš s kuchině a jednotlivý chloupki odřezávat, protože přetpokládam, že tloušťka chlupů na tý tvý zarostlý pýče se vyrovná tlouštce obyč tušky. Prostě odřýzneš jeden chlup za druhym a jakmyle sy uvydíš pisk, tak jseš na správný cestě.

Toť vše co bich k tý tvojý vyjebanosti řekla ty kundo. A jestly seš taková nula, že ani oholyt se neumýš, tak bis mněla zvažovat operacy na muže, protože ťy se holyt nemusej (alespoň co sem četla).

Mylujte mně zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku

Otravná Anice

11. září 2016 v 21:13 | Zugunda
Čuserant buzerant čusot kokot čuska mrtka z krtka vole more kurva do prdele tyvole to mě poser na hlavu ty zjebaná krávo vistřýkaná sem teď před malou chvýlý otevřela blok jedný šlapce, a co tam nevydim, článek "válka blogerek". Řýkam tak já sy ho přečtu ne, bestak to bude jenom dalšý howno s tý jejý vymetený hlavi. Ale co tam nevydim? Svoje skomolené méno a sáhodlouhí článek o mě! Takhle bi to teda nešlo. Za prví ti děkuju za reklamu ty běhno, akorát sy my zvedla mojý (uš tak dost visokou) náfštěvnost. Abis věděla, tak s každým novým čurákem co zavýtá na můj blok se mi o jedno čýslo zvjetšej kozi

Za druhý, já tu nejsem jenom dva měsýce, ale asi pět let, protože nějaký pojebaný správce bloku má tendency my moje dokonalé blogy furt mazat, tohle uš je asy třeťý. No to je jedno, prostě jsy nechutná fracka a jenom závydíš, že jsem tak úspěšná a mám vjetšý kozy, neš ty. Ale neboj, aš se dostaneš do puberty, coš přetpokládám že bude za takovích deset let, tak ťy taky třeba narostou. Ykdyš sy mislym, že spýš ne, protože ty jsy taková nula, že sy tvoje tělo ani ty kozy neumý vyrobyt. Ani tohle ty nedokážeš, ty nedokážeš vůbec nic, stejně jako ti mojy pojebaní náfštěvnícy, který do jednoho nenávidim, protože jsou to prostě nuly.

Mylujte mě zmrdi a oslavujte mě,
xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku

Hejt na úvodní stranu Blog.cz

11. září 2016 v 14:59 | Zuguš
Nazdar vy vymaštěný čuráčcy,
dneska sem se rozhodla vihejtit úvodní stranu bloku, přesně tu část, v níž se na samém začátku oběvujý doporučené články. Jsem toťyš úplně maxymálně nasraná. Může my někdo visvjetlyt, z jakého důvodu se tam neobjevujý moje článešQy? Jsou mnohem mnohem mnohem hustějšý a propracovanějšý, neš ty sračky těch kraf, co tam ty články maj. Jako pardon, ale článek "KAŽDÝ VÁM NA NĚ ČUMÝ" od nějaký vimaštěný Nelly my přyjde totálně zbitečný. Proboha, jak může napsat článek o nevíhodách velkých prsou? Mýt velký kozi žádný nevíhody nemá, já mám od dvou let devýtky a nikdy sem sy nestěžovala, protože stačý vždycky jenom tasyt ty moje dudy a druhýmu uš stojý péro jako namaštěný vydle. Jak sy asy mislýte, že sem udělala maturytu? Ano, syce jsem k tomu kozy použýt nemusela, protože jsem přyrozeně chitrá, ale tak proč ty svoje nárazníky neviužýt? To samí, jak sem se asy dostala na vejšku, prostě sem tomu děkanovy prokvrdlala svoje cecky v jeho ksychtě a hned sem bila přyjatá.

Takže ty vimaštěná Nelly, bestak máš malí kozy (nedivyla bych se, kdybis nemněla ani žádný), ta fotka u článku je vifotošopopovovovaná a jen chceš, abi sy tvojy vymetení náfštěvňýcy mislely, že je máš obr. Největšý kozy na celym blog.cz je mám ale já. Přýště vistvořým anketu, ve který se bude hlasovat, jestly vám v dalšým článku ty svoje kozy ukážu.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku

Reakce na negatyvní hodnocení mého blogu

8. září 2016 v 21:43 | Zuguš
Takže zdravim všechny vymrdaný čupky a zkurvený buzeranty,
sem asi včera založyla novou anketu, ve který se ptám, jak byste hodnotili můj blok. 5,6% hodnotilo že se jim to lýbý, 94,4% že nelýbý. Sem sy mislela, že kdyš je to anonymně, tak že budete konečně upřýmný a bude se vám to lýbyt, ale bohužel ste tupý jako vždy. A to nemluvym ani o vašych debylních komentářých, ve kterých opjet pýšete samý sračky a hovna a pýčovyny jako vždycky máte ve zviku. Mohlo bi vám ale dojýt, že vás mám úplně u pýčy, mě k radosťy stačý jen moje kabelka za třycet ťysýc a dalšý drahý věcy, takže nějaký ty sračky co my pýšeš do komentářů jsou ti úplně k ňyčemu. Akorát ukazuješ, že máš v hlavě nasráno a mýsto mosku se ti tam míchaj jenom hovna. Mislýš sy, že mě urazý ty pýčovyny co my tam furt pýšeš? Tak to se pleteš, v mejch očých jsy prostě jenom kus kundy a kusem kundy pro mně zůstaneš.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku

Anice je šlapka

7. září 2016 v 11:45 | Zuguš
Zdravim všechny kokotský sráče a čuráky,
dneska sem se chtěla vijádřyt k jedný pýče co sy mislý, že mě bude stírat v jejých hnusných komentářích.

Tou dotyčnou šlapkou je Anice. Mrňavá šlapka, která sy mislý, že je úchvatná a dokonalá a nejlepšý a hlavně že je blogerkou svjeta, ale ta pýča nechápe, že já jsem blogerkou svjeta a že jsem lepšý, neš ona. Bestak mně ta pýča jenom kopýruje, protoše má mýsto mosku velký kus howna a sama neňý schopná vimislet ftipnějšý články. Sem četla jeden jejý článek a vjetšý trapárnu jsem jakžyv nevyděla kurwa. Asy sy mislý, že je ftipná, ale těško, jediná ftipná a úchvatná sem tu já. Takše sy ten svůj trapnej blok radšy zruš, protože nejnafštěviovanějšý a nejúchvatnějšý dokonalyta jsem tu jang.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Vyjádření k čurákům

6. září 2016 v 22:04 | Zuguš
Nazdar kokoti,
dneska sem sy prohlýžela ty vaše pojebaný komentáře u mejch nádhernejch článků a narazyla sem na jeden komentář, kterej svou debylností vyčníval mezy ostatníma debylytama. Prosým toto:

"I trolling se dá číst, pokud to někdo umí a nepotřebuje k tomu mluvit jak prase. Ty jsi nula a ubožák."

Takže ty nulo, sys myslel, že tvůj trapnej komentář schytá obřý chválu a ty budeš populárňý, protože jsy setřel mocnou Zugundu? Mně nemůžš setřýt, jediný, co můžeš setřít, je hovno z tvojí hlavy, co máš mýsto mosku. Ty chuji, tvůj komentář mám u svojý pýčy a apsolutně mně tvůj názor nezajýmá. Jestly sy mislýš, že teť budu brečet doma v polštářu, tak to seš vedle, já se ťy tu teť totiš vismývam, jak jsy tupej, stěžuješ sy a y tak na ten můj blok choďýš.

Totéš platí y na ostatní chuje, který mám úplně u prdele. Jediným mýnusem mýho bloku jste vi návštěvníci, kteřý jste úplně debylní. Ano, jsy debylní a máš v hlavje vigumovnáno. Jsy nula, úplná nula a jen se chodíš závystivje dívat na můj blok. Jenom my závydíš, že mám za tak krátkou dobu takovou náfštěvnost a y článek, kde nenapíšu aňy ň má stofky komentářů, kdešto ty se sepysuješ s těma tvejma sračkama na svim hnusnym bloku a mislýš sy, že jsy odvedl skvjelou prácy a každej ti to bude čýst. Omil, nikoho nezajýmáš. Já sem tu prostě kápo a ty sy trháš vlasy, že tobě blogování prostě nejde a nejde. Je my s toho jenom do smýchu. Kdyš nemáš na blokování, tak s tim radšy sekni, protože se akorát strapňuješ a ukazuješ, že na to nemáš. Radšy di hulyt čuráky mýsto toho, aby sy psal hovna, sračky, pýčovyny, kokotiny, chujovyny, blytky...

Vždyť ty neumýš ani napsat pořádnej komentář, ve kterym by ses vyjádřyl jako normální človjek (např. jo docela heskej blok, lýbý se my tvůj dyzajn propracovanej, se kterym ses určytě srala několyk hodin), ne, ty začneš prostě mektat hovna a sračky a mislýš sy, že mně to snad urazý. Ale to se pleteš. Radšy se jďy vispovýdat nějakýmu knězovy a uš se na blok.cz nevracej, nikomu chybjet nebudeš a mně náfštěvnost neubyde, vždycky tu budu ta nej.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku