Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Jsem skvělá

17. srpna 2016 v 22:42
Serus zmrdi,
jak se vám líbí můj supernovýskvělý design? Jsem ho našla v nastavení, jak sou tam na víběr ne. Takže narozdíl od vás, úplných kreténů, kteřý se s tim serou jak kokoti, mně stačí jen jednou kliknout a hotovo. Ty desygny byly totiž vytvořený přesně pro mě, protože já sem tady královna a vy se mi budete klanět. Kurva.

Ale teď abych neodbíhala zbytečně od tématu, ráda bich se vijádřila k novému tématu roku. Už jsem se k němu jednou vyjadřovala (To téma "Změňme názor" nebo jak ta pičovina byla), ale já kokotka sem ho nezadala do témat týdne, takže jsem se neobjevila na tytulní straně. Ale já jsem chitrá prostě, takže ho du napsat znova a lýp. Aspoň my to zvedne návštěvnost a vi kreténci mě budete navštěvovat pořád dokolečka, protože mě strašně mylujete.

Takže asi takhle. Mynule sem psala o tom, jak sem zmněnila názor na Fatimu, protože to je úplná píča, ale už se k tomu vracet nebudu, protože se zase bavíme. Totiž, ona se cejtila asi provinile nebo já nevim, a tak mi koupyla takovej ten dárkovej koš, co prodávaj v kauflandu tam na kasách. Jako syce sem mněla radost. Mněla. Ale po tom, co sem zjysťyla, že ta pýča lakomá my koupyla ten nejlevnější koš ze všech, co v nabídce byl?! Do prdele, oni tam mají koše za 500, 700, 900 korun a ona my koupý koš za 200? No neni to pýča? Takže sem sy z toho koše vzala jen takový ty mejdlíčka co tvořily asi 90% ceny celýho koše a ten zbitek sraček co v tom zůstal (nějakej křen a jiný hovna) jsem jí narvala do chřtánu. Mrdat tyhle lidi do prdele, nesrat se s ňyma.

Tak, a teď k tomu tématu. Každý mějte svůj názor, a na mě jen ten dobrý!

xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sassenachová sassenachová | 17. srpna 2016 v 23:46 | Reagovat

Ty chyby tam děláš záměrně ?

2 m4verick2 m4verick2 | Web | 18. srpna 2016 v 8:38 | Reagovat

Ani mi to nestojí za přečtení, to vím už z prvního odstavce. Ale dobrý pokus na sebe upozornit. Tohle je jeden ze tří důvodů, proč nesnáším blog.cz, což si ostatně můžete přečíst zde:
http://m4verick2.blog.cz/1608/3-duvody-proc-nesnasim-blog-cz

3 Luce Large Luce Large | E-mail | Web | 18. srpna 2016 v 8:58 | Reagovat

Keď budeš ľudí urážať, nikam sa nedostaneš. Veď určite ani tebe sa nepáči písať o takých kravinách a urážať ľudí. U teba ja asi jasné, že každá reklama je zlá reklama a v tomto prípade aj zlá. Nepáči sa mi, ako sa ľudia vyjadrujú o iných. Môžeš si písať o čom chceš a kedy chceš, ale v tom prípade nepridávaj články, ktoré nie sú článkami na tému týždňa do "témy týždňa". Je to neslušné a nevychované. Ja nemám potrebu robiť rozboje a také veci, ale rovnako ako ty mám právo na názor. Určite si skvelé a múdre dievča, ktoré ma na viac ako len na hrešenia a sebaľútosť skrývajúcu sa za primitívnym egoizmom.
Je dobré mať sebavedomie, ale všetkého veľa škodí. Na to si daj pozor.

Zdá sa mi to alebo správanie typu Anice už začína byť na blog.cz hnusným trendom?  

Držím ti palce, aby sa ti podarilo prebrať sa z tohto panovačného tranzu.

4 zugundaprostekunda zugundaprostekunda | Web | 18. srpna 2016 v 12:35 | Reagovat

[1]: Žádný chibi nevidim

[3]: Už bloguju od roku 2012, ale můj superskvělý blog byl zrušený kvůli nějakím kreténům, co na mě bonzovaly. Tou dobou byla nějaká Anice ještě přicucnutá na koze svojej mame

Jinak děkujy za názor, vůbec mě nezajýmá

5 Tinas Tinas | 27. srpna 2016 v 0:34 | Reagovat

Já se na rozdíl od kritiků pobavila. Všichni berou vše vážně a když tohle někoho baví, proč ne? :D Lidi, vše s nadhledem! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama