Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Jsem dokonalá

20. srpna 2016 v 21:32 | Zugunda
Čusík buzík čuserant buzerant sráči, tak jsem zas tady, abich vám napsala svůj super názor, který jsem zmněnila.


Já vím, jsem prostě pýča a dávám tenhle článek zase do témat týdne, abich měla obr návštěvnost a byla populárnější a oblíbenější, než sem teď. Chápu, že si asi říkáte, že to neni potřeba, protože populární sem aš aš, ale jsem hamyžná šlapka co jý to nestačý.

No, tak já k tomu tématu roku aspoň napýšu něco, abi se neřeklo, že zneužívám vyditelnosti na hlavní straně.

Takže dneska sem zmněnila názor na řasenku od rymel landn. No protože asi takhle: Sem si koupyla řasenku v DM ne, tam mněly nějakou akcy na řasenky, že si koupíš tři a čtvrtou dostaneš zdarma. No tak sem vzala k ruce kalkukalčku a začala popíčat - když si koupym třy řasenki, tak dostanu čtyřy. Kdyš sy koupym třycet řasenek, tak k tomu dostanu deset řasenek zdarma. A to mně napadlo, že bich sy mohla rozjet byznys. Prostě místo třiceŤy řasenek, kterí bych dostala normálně, dostanu jych čtyřycet. A ty všechny řasenki pak prodám na facebooku těm kreténským hovadům, co jsou úplně vipatlaňý a budou sy mislet, že je to víhodný.

Jenomže cože.
Ta pýča prodavačka, co seděla v DM my řekla, že ať sy koupym řasenky třy nebo třycet, tak dostanu prostě jen jednu. A já na ňý ať ze mně nedělá pýču, že na to nemam nervi ne. Ale ta pýča pojebaná zajebaná (mněla jebáky i na zubech a čelo delší neš zbitek celího oblyčeje) se prostě nedala a že my těch deset grátys řasenek nedá. Tak sem se skusyla uklydnit ne, řýkám sy "když to tý pýče vysvětym slušně, tak to třeba pochopí". Tak sem se teda videjchala a řýkám jej, že sy chcu rozjet byznys, že to prodam a tak dále, všecko sem jý to vilíčila ne. Ale ta pýča to nebrala ani po dobrim. No tak sem už dostala nevíčQy, čapla sem všechny ty řasenQy a utekla z toho DMka pryč. Ale ta píča pojebaná čelatá my nedala pokoj a zavolala na mně ochranku, která mě čapla, sebrala my všechny ty řasenky a vykopla z toho opchoďáku prič. A zrovna náhodou před ťym opchoďákem stál můj ydol ne. Tyvole trapas prostě.

Takže mě ta fyrma Rymel London prostě nasrala a uš jý ňykdy nechcy vidět. Dokonce sem napsala stížnost na tu jejych zákaznickou lynku, protože tohle je nromálně hovatství. Mrdat tehle sistém kurva.

Ps. Ta šlapka v tý reklamně jak má tu mezeru mezy zubama byla stejně hnusná, takže bich sy ty řasenki stejně nekoupyla.

Milujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ryhana Ryhana | 20. srpna 2016 v 21:36 | Reagovat

Ježyš tak to nechápu, v tom DM jsou fakt kurvi. Děkujy za typ Zuguš, uš tam choďyt nebudu. Myluju tě a ty tvoje článečQy. :-*

2 Šakyra Šakyra | 20. srpna 2016 v 21:37 | Reagovat

Máš pravdu Zuguško, jsou to hrozný mrtki. Chuďynko moje. Jinak super článečeQ, jako vždicki. <3

3 Emynem Emynem | 20. srpna 2016 v 21:38 | Reagovat

Chtěl bich tě prcat, jsy tam seksi.

4 Fatyma Fatyma | 20. srpna 2016 v 21:39 | Reagovat

Zuguško, chtěla bich jednou bít jako ty. Jsy ynspyracý snat pro každého, kdo exystuje. :* Jsy dokonalá. Škoda, že ti tvoje článki čtou jen závistiví kretéňy.

5 zugundaprostekunda zugundaprostekunda | Web | 20. srpna 2016 v 22:17 | Reagovat

[1]:

[2]:

[3]:

[4]: Děkuju vi pyčky. :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama