Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Jak si správně prsťyt

19. srpna 2016 v 11:06
Zdravim zmrdy,
takže dneska vám budu dávat radu o tom, jak si správně šťourat prstem mezy piskama. Nějaká pýča, co zřejmně apsolutně nevý, co to prsťěňý znamená, se mě na tuto otásku ptala v emajlu. Takže jsem se rozhodla napsat tenhle článek pro všechny kokoty, co jsou s tímhle totálně v prdely a nevjedí si rady.


Rada č.1
Umyjte si pazoury. Určytě si strkáte ty vaše odporný paznechty do prdele, vyndaváte hovna a pak je požíráte, proto si je raději umejte, abiste předešli nějaký infekcy, kterou si do tý vašý ďýry přenesete. Ne, že bi mi to vaďylo, když pojdete na nějakou infekční celulitidu, ale musým sy přece udržet nějakou tu lickost.

Rada č.2
Ostříhejte sy nechty. Pokud máte manikůru za deset tisíc jako já, tak ste v pýči a zbívá vám jediný - buď si ty nechty odlámat nebo se vysrat na prstění. Totiž, můj tate sy jednou prstil s dlouhými nechty a nedopatřeňým sy proříznul panenskou blánu.

Rada č.3
Nasliňte si svůj prst a nebo ho pomažte lubrykantem. Já používám lubrykant na pleť, protože my dodává lesk, ale vi mrtky si to potřete na ten svůj nechutnej, zasranej prst. Na ten nejdelší, samozřejmě, přece sy nebudete prsťyt malýčkem, to se pak neuděláte ani za hodinu.

Rada č.4
Opatrně vjeťte tim svym prstem mezy pisky, a pjekně hluboko. Jakmyle budete vevnitř, tak vyjeďte zase ven, pak dovnitř, ven, dovnitř, ven, mnohokrát za sebou a hodně richle. Čim rychlejy a hloubjejy to budete dělat, tim lýp se uděláte. Kdyš se vám povede u toho y vistříknout, tak ste borcy. Ale to se vám nepovede, protože jste úplné nuly a nemáte na to.

Svou radu bich chtěla ukončyt ťým, že sy mislym, že jste vážně úplně vimrdaný, když si nezvládnete aňy viprstit, aniž biste žebraly o radu. Jste neschopňý, nesvéprávňý a debylní. Narozdíl od vás sem tu aspoň já ta dokonalá. Doufám, že tenhle návod pochopý y ta nejvjetší nula ze všech vás nul, které zenhle článek čtou.

Tak se mnějte vi buzeranti, nechte my tu nějaký heský komentíček,
Papapa xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 19. srpna 2016 v 11:26 | Reagovat

Jsi vážně pěkně vygumovaná osoba, je mi tě upřímně líto

2 Vencca Vencca | Web | 2. dubna 2017 v 8:46 | Reagovat

Eliss určitě nepolyká.

3 Dáridata Dáridata | 25. května 2017 v 19:39 | Reagovat

Je vidět, že v tom nejsi  zběhlá. Bohatý bytch si totiž nepristí ale kupujou si zlatý dilda. Takže si to zapamatuj ty trápiko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama