Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Srpen 2016

Nejdebilnější blogy na blog.cz

29. srpna 2016 v 21:04 | Zuguš
Nazdar píče, zkurvený čuráci, buzeranti a kokoti,
dneska wám chcy napsat něco k tématu týdne, tentokrát fakt seryously, protože téma týdne se hodí na některé blogerky, na které jsem svím surfováním po blog.cz narazyla. Normálně my zůstal rozum stát nat tím, jak strašně debylní jste a jaký pýčovyny jste schopní vyloudit z těch svejch malejch ořechovejch mozečků.

Debylní blok čýslo 1

Šárčina "škola" vaření - http://dolcevita.blog.cz/


Může my někdo visvětlyt, co to je za stránku? Ta se úplně hodí k tomu tématu roku - ztraceňy v pokroku. Vzhled vipadá jak z 1. tisýciletí před našym letopočtem a recepty jsou jak z nějaké dobi husytů. chtěla bich vydět, kdo se fakt držý jejých receptů a doopravdy vaří podle ní, protože takoví člověk by se otrávil bjehem půl mynuty.


Debylní blok čýslo 2

Aluška.org - věděním ke svobodě - http://karolinaloskotova.blog.cz/


Jako apsolutně nevym, jestly má autorka tohohle strašného bloku všech pjet pohromadě. Nepochopyla sem jedinej článek, kterej tam viblyla. Autorka vipadá tak na patnáct a bleje tam hovna ve stylu "včera mě napadl duch, myslím, že jsem posednutá démonem". Přypomíná my to tu tlustou cygošku z Volejte vještce. Jejý yntelygence se rovná yntelygency lidí v pravěku, kteřý malovaly pýčovyny na zdi. Takže y ona ja ztracena v pokroku očyvydně

Dovol svému vnitřnímu světu zářit - http://slunecnikvet-anna.blog.cz/


Další pýčovyna na entou, stejně jako ta pýčovyna on Aloe. Nějaké žyvly, nevym co to je a nezajýmá mně to, proto nechápu, proč takové bloky vůbec existujý. Měly by se zrušit, protože pro človjeka jsou úplným hownem. Prostě dalšý z bloků, kterej má "udělat člověku klyd na duši, vnést do žyvota harmonyjy, zvíšyt sebevjedomí" a podobný sračky, který potřebujou jenom bezcenný nuly, jako jste vy.


A nyní vám představujy nejlepšý blok, jaký jsem na celém ynternetu našla.

Jsem prachatá bytch - http://zugundaprostekunda.blog.cz/


Nakonec sem došla k názoru, že můj blok je prostě nejlepšý a vi se mu nemůžete virovnat. Opsahuje naprosto všechno, zajýmavé články, recenze, krytyku, ynterakcy s užyvatelema a mnohé dalšý. Jediným mýnusem jsou pouze ti debylní návštěvnícy, kteřý neumějý vzdát hold nejlepšýmu blogu ever a nedokážou udržet svou nechutnou závyst na mýstě. Ale co, jen my záviďte, čým větší bude závyst, tím většý budu mít pak kozy. (Mimochodem jako jediná mám dizajn, kterej de s dobou - obří poprsý a prachi všude kolem jsou prostě moderní).

Tím bych to ukončyla vy buzeranti,

mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Reakce na vaše debylní komentáře č.2

26. srpna 2016 v 21:25 | Zuguš
Nazdar kokoti,
takže jsem sy přečetla zase tunu nudnejch sraček, který vám teď okomentuju a svejma odpověťma vás úplně schodím.

Tak jako když na sebe chceš pustit pět minut slávy tak pohoda. Ale tohle je spíš lovení pozornosti. Když takhle urážíš komentáře (na rozdíl od tebe) alespoň trochu chytrých lidí tak to jsi akorát zakomplexovaná 15-ti letá anorektička, která svým vzhledem odpuzuje i svůj odraz v zrcadle.
-Měj se blbě,(Andyho) vytočená Ze Mole

Patnáct my bilo před x-lety, jsem mnohem staršý, chytřejšý a moudřejšý neš jsy ty, tak nevym, co sy tu jako viskakuješ. Jestly sy mislíš, že se teď nat sebou zamislým, tak se pleteš, protože já nemám nad čým. Jsem skvjelá a závyst je holt svyně, jako ty.

Ty kundo stoletá !

To napsal nějaký yntelygent, který sy asy myslý, že sy z něho sednu na prdel. Nezmohl/a ses na nic výc, neš na ubohou nadáfku, ale já sy narozďýl ty nadáfky odpustim ty kundo.

Bože ty jsi tak ubohá. Nedivila bych se kdyby ti bylo 13. Nechápu o co ti jde. Asi chceš být důležitá. Ale nebudeš.

Já nejsem ubohá, já jsem dokonalá, narozdíl od tebe. Mněla bi ses nat sebou zamislet, neš vibleješ nějaký howno.

Já teda nevím, ale neměl by tenhle blog mít alespoň nějakou věkovou hranici? Já jen, že na blogy chodí spousta lidí pod 15 a tohle vyjadřování asi není úplně to pravé ořechové.. A co tenhle blog dělá v autorském klubu, to nechápu ještě víc..

Nejsem v žádnym autorskym klubu, tak nevym, co to tady meleš.

Teda pardon, on vlastně není v autorském klubu. Moje chyba. :D

Jak řýkám, dement pstě.

Jsi už do hajzlu, tímhle nezaujmeš ani se z tebe nikdo neposere.Jen další zbytečný blog. Chudinka,co neumí zaujmout něčím normálním.

Jo, takže ty se prvně nauč psát, a pak krytyzuj, protože kdiš nedokážeš napsat větu správně, tak asy nebudeš moc normální.

Ty voho. Zatím jsi jediná, kdo tu někoho uráží. Hlavně svým slovníkem. Si myslíš, že jseš nějaká extra, když se vyjadřuješ jak bezdomovci z nádraží?

Nemislým, já to vým. Kdešto ty výš max jen to, že narozdíl ode mě jsy úplná nula, která to nikam nedotáhne. Já jsem odmaturovala, a cos dokázala ty?

PS Vážně? Anonymní urážky? Vyjadřuje se stejně jako autor tohohle blogu, takže bud jsi nasel sprízněnou duši, nebo jste jeden a ten samý člověk.

To sem nepochopyla

I opice z japonské továrny na iPhony píšou stokrát líp než ty. Raději to zabal holka, i když vlastně se ti teďka daří vést pozornost na tvoji předstíranou tupost (nevím jestli ji předstíráš ale asi ne :D). Ale vrchol neslušnosti je dávat svoje články do rubriky téma týdne.

Mám pzornost, protože jsem skvjele úžásná a všychni mě chtěj. To ty o sobě řýct nemůžeš, vyť. *Vismývá se ťy*

Pokud píšeš tímto stylem tak se nediv. Na každý blog píšou občas různý pohybný individua. Můžeš je zablokovat. Jen nevím, zda ta hromada pravopisných chyb je záměrná, nebo zda to je to ukázka negramotnosti a neúcty k českému jazyku. Pokud neznáš ani základní gramatiku, uděláš nejlíp, když vůbec psát nebudeš. Děláš ostudu sama sobě.

Ty zase vyjadřuješ neúctu k přýrodě jen ťym, že jý zašpyňuješ svojý přýtomnosti. Gves whot

nuda, bianca johnsson to robi lepsie a vtipnejsie.
ale vidim ze tu mas vela komentov od ludi ktori nerozpoznaju trolling, tak asi ten napis clanku je celkom trefny.

Chcýpni

Tak to by k těm vašym sračkám bilo opjet všechno, mislym sy, že sem vás teť totálně potopyla a doufám, že odteťka budete chodit kanálama, protože vjetšý tupce sem jakžyf nevyděla.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Můj blog navštěvují idioti

26. srpna 2016 v 9:32 | Zuguš
Takže zdravim všechny zasraný buzeranty a čuráky,
dneska sem totálně nasratá. Sem tak četla průbježně ty vaše komentáře a vjetší sračky jsem nevyděla ještě ani na hajzlu za celej žyvot svýho sraní. Vi mě budete urážet? Takový kokoti, co jsou úplný nuly a nesahajý my ani po kotníky? Já jsem stokrát lepší než ty ty kundo, tak se my nesnaš vyrovnat, protože to nikdy nedokážeš. Nikdy to nikam nedotáhneš, protože máš mozek jako rozynku a YQ stejně visoký jako teplota venku. Jsy vimrdaná a jen my ubize závydilš ty píčo, ale neboj, mně se to lýbý, kdyš my někdo tak okatě závydí.

Tím bych to ukončila ty kundo jedna,
mylujte mě vi zasraný zmrdi,
xoxoxo vaše maturantla roku zugoxo maturantka roku

Odpovědi na vaše debylní komentáře

23. srpna 2016 v 16:53 | Zuguš
Zdravim všechny zkurvený kokoty (vás),
jak sem slýbyla, tak jdu odepsat na ty vaše pojebaný komentáře. Sem je četla tak průbježně a apsolutně sem nepochopyla, jestly se snažýte bejt ftipný, nebo já nevym co, každopádně jste trapnější než biste čekaly vy mrdki.

Takže komentář čýslo 1:

Ty chyby tam děláš záměrně ?

Vážně ti ty kokote přýde, že někde dělam chyby? Zajdi si k očňýmu a pak někam na léčení pro debyly, protože s tvojem YQ bis nemněl líst mezy lidi.

Ani mi to nestojí za přečtení, to vím už z prvního odstavce. Ale dobrý pokus na sebe upozornit. Tohle je jeden ze tří důvodů, proč nesnáším blog.cz, což si ostatně můžete přečíst zde: (cenzura reklamy)

Kokot, co komentuje jenom proto, aby upozorňyl na svůj posranej blok, kterej vůbec ňykoho nezajýmá. Dizajn vypadá asy jako prdel tvojý mámy a žádnej článek z těch tvejch víplodů se nedá čýst. Radějy sy ten blok zruš a zmyz odsud, protože nikoho nezajýmáš.

Keď budeš ľudí urážať, nikam sa nedostaneš. Veď určite ani tebe sa nepáči písať o takých kravinách a urážať ľudí. U teba ja asi jasné, že každá reklama je zlá reklama a v tomto prípade aj zlá. Nepáči sa mi, ako sa ľudia vyjadrujú o iných. Môžeš si písať o čom chceš a kedy chceš, ale v tom prípade nepridávaj články, ktoré nie sú článkami na tému týždňa do "témy týždňa". Je to neslušné a nevychované. Ja nemám potrebu robiť rozboje a také veci, ale rovnako ako ty mám právo na názor. Určite si skvelé a múdre dievča, ktoré ma na viac ako len na hrešenia a sebaľútosť skrývajúcu sa za primitívnym egoizmom.
Je dobré mať sebavedomie, ale všetkého veľa škodí. Na to si daj pozor.
Zdá sa mi to alebo správanie typu Anice už začína byť na blog.cz hnusným trendom?
Držím ti palce, aby sa ti podarilo prebrať sa z tohto panovačného tranzu.
Tenhle komentář sem nečetla, protože to je dlouhá pýčovyna plná hoven, který jsou my apsolutně u prdele. Takže přýště, kdyš budeš chtít komentovat, tak jedině pochvalu - a kratšý, prošým, protože na ty tvoje srance nemám náladičQu

Jsi vážně pěkně vygumovaná osoba, je mi tě upřímně líto
To pýše nějaká pýča, co sy mislý, že mně teť totálně setřela a podle ňý teď přestanu blogovat. Sorry ty běhno, ale já tu budu blogovat furt, protože moje úžasné články plné nenávysti k vašý demency tu jsou potřeba.

Jseš tlustá, tak radši začni cvičit. Takhle moc chlapů neulovíš! :)
To my pýše kunda, která má blok jak z dobi gotyky, určytě se řeže a čeká, že se budu smát jejýmu ftipu. Promiň, tady sy nezabodovala.

Tak to by bylo všechno z těch vašych sraček, kterýmy jste my zašpynily můj blog.

Mylujte mě zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

První vspomínka na to, jak jsem dokonalá

23. srpna 2016 v 14:28 | Zuguš
Čau zmrdi,
takže sem sy všymla, že nový téma roku je první vspomínka. Tak já vám k tomu du něco napsat.

Moje první vspomínka, na kterou sy vspomínám, je jak jsem bila v břyše mámy. Všychni řýkaj, že sy to nepamatujou, ale to jsou jen ty vaše mrňavý mozečky, který sy nepamatujou ani to, kolik hoven ste dneska ráno vysraly. Ale ne, já jsem jiná, já jsem skvělá a já jsem lepšý než vy. Já sy pamatuju všechno, všechnovym a všechno znám, všude sem bila dvakrát. Ale vi nebudete nikdy nikde, max pod mostem, protože ste úplně neschopný nuli, který na nic nemaj. Ale já, já jsem ta dokonalá. Já jsem ta skvělá. Ne vy, vy jste jen pýče.

Uš v tý dobje, co sem byla u mámy vv břychu, sem byla dokonalá. Ani sem se nenarodila nahatá, ale rovnou oblečená, protože nahatý se roděj jen nuly. Dokonce i vlasy jsem mněla až po prdel, to sy moc dobře pamatujy. Nebila sem jako vi, plešatá, unudlaná, uřvaná, posraná a nechutná. Já sem rovnou vylezla a šla sem do školy.

Tak to byla moje první vspomínka vy kurvy. A co vy, jaká byla vaše první vspomínka? Ne, že by mně to zajýmalo, ale chcy mýt hodně hodně komentíčQů.

Milujte mě zmrdi,
papapa xoxoxo vaše maturantka roku Zugoxo maturantka roku

Jsem nasraná jak prase

22. srpna 2016 v 11:53 | Zugunda
Nazdar vy zasraný kurvy,
jsem neskutečně nasraná. A za to můžete opjet jenom vi, protože jste úplně vipatlaní. Přemejšlym i o tom, jestly nemáte náhodou mýsto mosku jenom nějaký posraný zasraný howna.

Sem surfowala na facebooku a psala sy s mejma mylencema (sme sy vymněňovaly erotycké fotky a tak), když najednou se my na zdi objevylo asi devadesát tisýc vydejý, kde jsou nějaký psy, který sou ostřýhaný jak plišácy. Vi, jako úplný kokoti, k tomu pýšete, jak je to strašně roskošné, rostomilé, jak se wám to moc lýbý a podobný pýčovyny. A jinak nemáte v tý vašý zasraný hlavě trošku vimrdáno? V8m opravdu přyjde rostomylé dělat z čoklů nějaký plišáky? Ste vadný? Jestly ste úchilný na plyšáky, tak běžte a kupte si nějakou plyšovou píču na doma, ale nechápu, proč máte děsnou potřebu dělat z těch psů debyly. Co kdyby za váma teď někdo přyšel a ten váš odpornej účes na tý vaší posraný palycy vám někdo sestřýhal do tvaru kokota jenom pro to, že jemu bi se to lýbylo a všychni bi vám řýkali, jak ste děsně kjůt, ale přytom byste pořád měly prostě jen toho kokota na hlavje? Proberte se, ste ještě debylnějšý, neš sem sy mislela. Pes neňy žádná vaše posraná plyšová píča, pochopte to, dementi.


Vážně vám tohle přyjde rosotmylé?
V tom přýpadě biste se mněly jít léčyt někam na psichárnu, protože vaše mozky se začýnají blížit rozměrům vlašskýho ořechu vy kokoti.

Nenávidím vás mnohem výc, neš kdy jindy,
xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Napište my názor + moje fotQa

21. srpna 2016 v 22:32 | Zugunda
Čau zmrdi,
tak jsem tu opjet já a jenom já. Dneska vám budu nadávat jen trošku, protože jsem sy zrovna zašukala s mojem tatem a mám se skvjele, ma-ma-mám se skvjele.

Ne dělam sy prdel. Tak teda oč jde

Neska udělam tenhle článek trochu ynteraktyvňý. Vjetšinou mně váš názor na mně a můj skvjelý blog absolutně nezajýmá (teda kromně pochval), ale dneska tomu bude jynak. Dneska vás vybýzym, aby ste napsaly pod tenhle článek dolů do komentíčQů názor na můj super úžasný blok. Se klydně i rozepyšte a vitkněte my všecko, co se wám třeba nelýbý. Samozdřejmně se kvůly vám zmrdům nezmněňym, ale - váš názor mně teď poprví v žyvotě zajýmá. Jakmyle my napýšete všechny svoje názory (počýtám s tím, že budou jen ty dobré), tak wám v dalšým článečQu napíšu reakcy na jednotlyvé komentáře, které se tu objevyly.

Tak se mějte hnusně,
papapa xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

A tady přykládám svojý fotku (tady sem slavyla zrovna svoje narozeňyny, ale uš sy nepamatuju jaké, protože jsem všechny svýčky snědla - a všymněte sy, že sem zhubla)


Jsem úchvatná

21. srpna 2016 v 15:33
Nazdar svyně,
jsem tu opět proto, abych vás všechny nechutně ponížila a schodila, protože ste úplný nuli, nikdy ste nic nedokázali ani nedokážete. Jste trapní, vaše blogy jsou strašně hnusné a já osobně si mislim, že biste si ze mě měly brát příklad. Ste zasraný buzeranti, sráči, kokoti a debylní pýčy, který na nic nemaj a nešahaj my ani po kotňýky. Zamisli se nad sebou, ty odporná blogerko! Tvůj blog je plný sraček, kterí nikoho nezajímaj a čtou sy ho jen stejný krávi, jako jsi ty. Neumýš ani pořádně napsat článek, bez chib, se správnou dyakritikou, a na mě sy tu otvýráš hubu, ale víš co, já tě mam v pyčy.

Ano, opravdu jsem úchvatná a dokonalá, aspoň někdo, narozďýl od vás.

Papapa, xoxoxo vaše maturantka roku zugoxo maturantka roku

Jsem dokonalá

20. srpna 2016 v 21:32 | Zugunda
Čusík buzík čuserant buzerant sráči, tak jsem zas tady, abich vám napsala svůj super názor, který jsem zmněnila.

Jak si správně prsťyt

19. srpna 2016 v 11:06
Zdravim zmrdy,
takže dneska vám budu dávat radu o tom, jak si správně šťourat prstem mezy piskama. Nějaká pýča, co zřejmně apsolutně nevý, co to prsťěňý znamená, se mě na tuto otásku ptala v emajlu. Takže jsem se rozhodla napsat tenhle článek pro všechny kokoty, co jsou s tímhle totálně v prdely a nevjedí si rady.